Nejnovější recenze ze sekce Programy pro úpravu videa

CyberLink PowerDirector 8 Deluxe

CyberLink PowerDirector 8 Deluxe

Přidáno: 22. listopadu 2010

(naposledy upraveno 22. listopadu 2010)

Zakoupeno v SW.cz

• Dostatečné možnosti pro úpravy domácího videa
  • Příliš stručná dokumentace bez příkladů, zřejmě špatně ošetřené konfliktní stavy při vypalování větších projektů na DVD - časté výpadky oper.systému PC

Nelze doporučit začínajícím. Poměr funkčnosti k ceně je vyhovující

Cyberlink Media Suite 8 Centra

Cyberlink Media Suite 8 Centra

Přidáno: 13. listopadu 2010

(naposledy upraveno 13. listopadu 2010)

špatně funguje power dvd 9 ve w7

DOPORUČUJI VŠEM

Přidáno: 18. října 2010

• jednoduchost a rychlost
  • bez námitek

Jednoduchá obslužnost v pár krocích. Mohu doporučit.

Přidáno: 16. října 2010

Zakoupeno v SW.cz

• výhodou je čeština,dostatek aplikací
  • pro práci s tímto programem je dobré mít už nějaké zkušenosti s vytvářením domácích videi,jinak je to trochu o nervičky pokud kliknete dvakrát,nebo jinam

V podstatě dobrý program na využití zpracování vlastních fotek a videí.Je potřeba trochu vlastní fantazie a trpělivosti.Při těchto vlastnostech jde vytvořit téměř profesionální dílo

Corel VideoStudio Pro X3

Corel VideoStudio Pro X3

Přidáno: 10. října 2010

• Nedám dopustit,u mě jasná 1 i při poloprofesionálním použití.Občas sice spadne,ale to je daň za nízké náklady.Je třeba častěji ukládat,nic víc.Vybavení dostatečné - nesouhlasím ani s nedostatkem přechodů.Pro běžné použití využiju snad někdy max. 5% a to je reál pro každého,kdo to myslí s videem vážně a netropí z videa komiks.Některé filtry jsou sice nepoužitelné a dosazeny snad jenom pro to,aby se mohlo říct,že tam jsou - k smíchu a skoro nepoužitelné třeba automatické úrovně,ale to je taky otázka názoru.
  • částečně překopané grafické rozhraní oproti přšedchozí verzi,které celkem nic nového nepřináší,ale rychle zvládnutelné.Občasný bezdůvodný pád.Některé nedokonalé a nedotáhnuté filtry a obtížně použitelné funkce.

Nedám dopustit - návykový.Oproti Adobe a Vegas daleko intuitivnější rozhraní.OK.

Pinnacle Studio 14 Ultimate Czech, upgrade

Pinnacle Studio 14 Ultimate Czech, upgrade

Přidáno: 9. října 2010

• Oproti versi 12 podstatné zlepšení
  • Podstatně větší možnost výběru tytulků
  • Větši možnosti všech nabýdek
  • Vysoká cena
  • Né zcela srozumitelný návod

Dobrá skušenost s predchozím produktem Pninacle 12
Doporučují tento produkt mnoha dalším uživatelem
Doporučují snížit cenu

Power MP4 iPod PSP 3GP AVI MPG WMV Video Converter

Power MP4 iPod PSP 3GP AVI MPG WMV Video Converter

Přidáno: 23. září 2010

• nepodarzilo se stahnout

Přidáno: 21. září 2010

• super vyborny

vyborny softver na upravu videi a fotiek

Přidáno: 15. září 2010

Zakoupeno v SW.cz

Zatím jsem se s ním pořádně neseznámil, ale určitě to bude dobré.

DVDFab DVD to DVD - prodloužení licence na 1 rok

DVDFab DVD to DVD - prodloužení licence na 1 rok

Přidáno: 11. září 2010

Zakoupeno v SW.cz

• zatiaľ som s ním nemal problém
  • žiadne

výborne mi vyhovuje na prácu ktorú s ním robím

Pinnacle Studio 14 Ultimate

Pinnacle Studio 14 Ultimate

Přidáno: 10. září 2010

Zakoupeno v SW.cz

• s nákupem zboží přes internet jsem velice spokojen

Jelikož už delší dobu upravuji své nahrávky z kamery tak jsem na to potřebovat nějaký program.Před několika roky jsem si koupil pinnacle 10 ,ale teď jsem změnil i operační systém na W7 a 10 na tom bohužel nešla tak jak bych si představoval.Pinnacle 14 mohu všem velice doporučit.Opravdu jsem s tímto programem velice spokojem

CyberLink PowerDirector 8 Ultra

CyberLink PowerDirector 8 Ultra

Přidáno: 7. září 2010

Zakoupeno v SW.cz

• Z podobných produktů se mi jeví jako nejlepší pro převod VHS do počítače.

Koupil jsem Renkforce a jako softwer byl dodán CyberLink Power Director 7. Pak jsem si koupil 8.
Používání je jednoduché-myslím nahrávání z VHS. Prozatím jsem úplně nezvládl vystříhávání reklam z filmů. Prostě chybí mi český návod jak na to.
Předtím jsem požíval Pinnacle, ale ten mi nevyhovoval. Kvalita byla horší. Po zapnutí někdy nejde zvuk, někdy obraz. Z hlediska ceny patří spíše k dražším, protože CyberLink Power Director 7 jsem koupil i s ovladačem Renkforce asi za 800 Kč. Takže rozdíl v kvalitě mezi 7 a 8 není zas tak velký (v ceně to je však rozdíl asi 1600 Kč a to je dost).

DVDFab DVD to DVD, celoživotní licence

DVDFab DVD to DVD, celoživotní licence

Přidáno: 4. září 2010

Zakoupeno v SW.cz

• Skvělá věc. Rychle a kvalitně všechno převede. Super.

Přidáno: 26. srpna 2010

(naposledy upraveno 26. srpna 2010)

Zakoupeno v SW.cz

• Rozsah a výbava produktu je více než dostatečná. Navíc v kolekci Ultimate je přiloženo klíčovací zelené plátno pro trikové záběry takže se s touto verzí může realizovat i tvor více než kreativní.Součástí instalace jsou soubory titulků a přechodů včetně 3D přechodů, které uspokojí snad každého. Pokud ne, existuje možnost dokoupit multipack dalších efektů a titulků.Co jsem ocenil já při instalaci, je automatický převod titulků, přechodů, pluginů a kodeků z mé předchozí verze studia, a to verze 10 do verze 14, a to bez jakéhokoliv škobrtnutí nebo problému.

Produkt Pinnacle Studio 14 Ultimate Collection jsem si vybral z důvodu mé znalosti tohoto prostředí. Vlastním verzi 10 tohoto studia a byl jsem s ní nadmíru spokojen.Produkt funguje bez problémů na Windows Vista Ultimate s čtyřjádrovým procesorem a 16GB paměti je práce plynulá a velice příjemná.Mohu tento produkt vřele doporučit všem, kteří mají rádi práci s videem nebo fotografiemi a kteří mají kreativní a hravou povahu.

Přidáno: 15. srpna 2010

(naposledy upraveno 15. srpna 2010)

Zakoupeno v SW.cz

• z mého pohledu,jednoduchost v ovládání,
  • rychlost převodu formátu,

jsem nadmíru spokojen,snad jenom...po začátku mi dělalo problém,že není v češtině, jinak doporučuji,

Přidáno: 15. července 2010

• Jednuduché a srozumitelné ovládání v češtině. Bohatá nabídka přechodů a úvodních menu disku
  • Zatím jeden z málo programů pro Win 7
  • Těžkopádný a velmi náročný na hardware. Ve srovnání verzí 9, 10 a 14 nejsou žádné převratné změny, pouze přidávají přechody a upravují grafiku programu.
  • Renderování na DVD trvá neuvěřitelně dlouho (jiný program má renderování za poloviční dobu. Na DVD se vejde málo videa ve 100% kvalitně (cca 70 minut), při snižování kvality na cca 80% (přidáním videa na 90 min) trvá renderování několik hodin (při polovičním výkonu procesoru a pamětí).

I když se výrobce snaží porazit konkurenci, daří se mu to pouze v bohaté nabídce vkládání různých animací a přechodů. Program nedokáže plně podporovat kompresi videí v různých formátech. Při renderování postádám alespoň přibližný výpočet času pořebného k finalizaci videa.

Přidáno: 13. července 2010

(naposledy upraveno 13. července 2010)

• rýchly a jednoduchý
  • mohol by byť preložený aj do češtiny
  • verziu 10.5 sa nepodarilo nahrať

oproti iným je rýchlejší
dobré
používam ho len,ked video nefunguje na CD/DVD
jednoduchosť použitia

Pinnacle HFX Vol.2 pro Studio

Pinnacle HFX Vol.2 pro Studio

Přidáno: 5. července 2010

(naposledy upraveno 5. července 2010)

• Mám je zatím zkušebně nainstalované a jsem spokojen.

je v pořádku jen někdy delší načítání efektů,ano mohu doporučit

Zobrazuji 461 - 480 ze 500 recenzí 1...21 22 23 [ 24 ] 25