Nejnovější recenze ze sekce Programy pro úpravu videa

Přidáno: 1. července 2010

• Možnost editace videa docela skvělá - pouze při použití některých přechodů program klekne, vygeneruje DMP file a požádá o kontakt supportu - odkud ovšem žádnou pomoc nedostanete.
  • Při pokusu vypálit vytvořený projekt příslušná komponenta () začne konverovat soubory, načež bezhlesně zkrachuje a volá Dr. Watsona.
  • Při pokusu toto obejít a vygenerovat video soubor přímo z Pro X3 program opět začne tvrdit, že konvertuje soubory, načež opět klekne, vygeneruje DMP a požádá o kontakt supportu - kdě ovšem opět žádnou pomoc nedostanete

Funkce editací videa jsou relativně OK, ale protože se vytvořené video dá "promítnout" pouze v samotném VideoStudiu a nedá se ani exportovat, ani vypálit, tak je program v podstatě bezcenný.

DVD Labeler

DVD Labeler

Přidáno: 24. června 2010

(naposledy upraveno 24. června 2010)

• velký výběr možností
  • velký počet obrázků
  • snadné ovládání

Měl jsem možnost zkoušky a je pro mne potřebný, sehnat obrázky z filmu na potisk je těžké. Jednoduchý a rychlý, snadno se ovládá. Kdo vytváří potisky tak bych doporučil. Při dalším nákupu budu porovnávat hlavně ceny zboží.

Přidáno: 10. června 2010

Zakoupeno v SW.cz

• Umí to, co jsem od tohoto programu očekával. Příjemné ovládání, přehledné obrazovky, přesouvání objektů přetažením myší.
  • Program mám krátce, i když na něm pracuji denně. Zatím jsem nenašel vyslovenou slabinu, nebo něco, co by mně vysloveně nevyhovovalo.

Nejsem profesionál, ale ve fotografii a filmu v chemickém zpracování se pohybuju 40 let. V digitální podobě asi 4 roky.
Pro moje použití vyhovuje, jen si budu muset pořídit výkonnější počítač. Mému trvají výpočty hodně dlouho a v některých efektech prakticky nestíhá.

Přidáno: 31. května 2010

• jednoduché a intuitivní ovládání
  • příjemné prostředí

Jelikož vlastním videokameru na miniDV kazetky, tak jsem potřeboval sehnat nějaký software, který by uměl převést video z pásky na hard disk a poté ho i upravit do určité velikosti, a to při stejné kvalitě vstupního obrazu. To se mi s tímhle softwarem povedlo asi tak napůl. Tedy převést video na HDD nebyl problém. Ten bohužel nastal až při převodu do avi formátu. Pinnacle odvedl skvělou práci, když převedl video z pásky a asi o polovinu zmenšil, a to při stejné kvalitě. Ale potom jsem musel použít jiný software, protože jsem video chtěl asi o 3 giga ještě smrsknout, ale Pinnacle podstatně zhoršoval kvalitu, což jsem nechápal. Jinak je to výborný program zejména na střih videa. Při střihu můžete mezi jednotlivá videa vkládat různé přechody, vkládat text do videa nebo k videu přidat zvukovou stopu. Je velice jednoduchý na ovládání. Cena je bohužel trochu vysoká, když vezmu to, že je na internetu plno srovnatelných freewarových programů.

Přidáno: 31. května 2010

(naposledy upraveno 31. května 2010)

• Intuitivní ovládání,
  • PINNACLE užívám 10 let
  • Naprosto nedostatečný ČESKÝ NÁVOD pro uživatele.
  • Jako uživatel v EU bych měl mít návod ve stejném rozsahu ,jako pro zákazník z Německa(kniha).Návod na CD není adekvátní při práci se SW.

WinAVI Video Converter

WinAVI Video Converter

Přidáno: 16. května 2010

(naposledy upraveno 16. května 2010)

Zakoupeno v SW.cz

• malé možnosti vlastného nastavenia

dobrý produkt. jednoduché ovládanie a obsluha. dobrá úroveň video záznamu aj po jeho konverzii a prevode na iný formát alebo DVD. spracované video je na slušnej úrovni aj pri prehrávaní v DVD prehrávači.

DVDFab DVD to DVD + DVDFab DVD to Mobile

DVDFab DVD to DVD + DVDFab DVD to Mobile

Přidáno: 7. května 2010

(naposledy upraveno 7. května 2010)

Zakoupeno v SW.cz

• Šikovný, intuitivní ovládání.

Šikovný, intuitivní ovládání.

Přidáno: 25. dubna 2010

Zakoupeno v SW.cz

• Komplexnost, přehlednost, příjemná práce s produktem, perfektní výsledek zpracovávaných filmů
  • nemám

Přidáno: 24. března 2010

(naposledy upraveno 24. března 2010)

• jednoduchost strihu
  • prechody su chudobne

primerny soft.

DVDFab DVD to DVD prodloužení licence na celoživotní

DVDFab DVD to DVD prodloužení licence na celoživotní

Přidáno: 24. března 2010

(naposledy upraveno 24. března 2010)

Zakoupeno v SW.cz

• kdo si chce udělat legální kopii někdy ještě dosti drahého nebo dnes již špatně dostupného chráněného DVD tento produkt jistě ocení
  • vhodný i tam kde selže freeware DVD Decrypter a DVD Shrink nebo placený Nero Recode (součást balíku Nero)
  • vhodný i pro začátečníky - pomocí pár kliknutí si vyrobíte kopii celého disku nebo jen hlavního filmu
  • díky celoživotní licenci už není problém s nutností každý rok platit za další použití :-) (konečně)
  • když si chcete vyrobit funkční DVD, které díky naprosto přehnaných ochran proti kopírování a obcházení standardů je v normálním přehrávači nepřehratelné (z poslední doby např. Ronin) nebo špatně zkompilováno (Lelíček ve službách Sherlocka Holmesa)
  • nelíbila se mi licenční politika - kdy byl DVDFab jen na rok a výrobce jinou možnost nenabízel (naštěstí tato doba je již pryč - přiznejme si, kdo chce neustále platit za něco, co již jednou zaplatil...)
  • stále existují chráněná DVD, u kterých, když se rozhodnete, že si uděláte "vlastní kompilaci" jen vybraných titulů, aby Vás zbytečně neobtěžovaly reklamy a upozornění pro piráty, kterými Vás výrobce trestá, že jste si od něj koupili originál za těžké peníze, se sice program tváří, že vše proběhlo dobře, ale pak zjistíte, že Vám najednou chybí uprostřed filmu kus děje (například Doba ledová 3) - přitom kopie celého DVD je v pořádku
  • výrobce by mohl zapracovat ještě na zrychlení převodu - třeba za využití grafických karet ATI nebo Nvidia

asi jeden z nejlepších produktů na trhu
pružně reagující výrobce na nové typy ochran "zmršených" DVD

CyberLink PowerDirector 8 Ultra upgrade

CyberLink PowerDirector 8 Ultra upgrade

Přidáno: 20. března 2010

(naposledy upraveno 20. března 2010)

• přehlednost
  • 16:9, 4:3
  • vypálení ve Full HD
  • titulkování
  • motivy
  • popisky
  • přechody
  • není v češtině!

Profesionální střižna s různými motivy, nápisy a přechody nejen pro domácí video s konečným vypálením na DVD. Náročnější na grafiku a RAM. Cena není zas tak vysoká o proti tomu co program dokáže. Doporučuji!

Sony VEGAS Movie Studio 9 BOX

Sony VEGAS Movie Studio 9 BOX

Přidáno: 27. února 2010

• Kvalitní zpracování obrazu
  • Bohužel není v češtině a proto horší obsluha a orientace v nastavení !

Kvalitní produkt za nevelké peníze , ale pro začátečníka bez lokalizace do češtiny docela problém.

Pinnacle Studio 14 HD

Pinnacle Studio 14 HD

Přidáno: 21. února 2010

Zakoupeno v SW.cz

• Myslím si že produkt bude výborný jenom jsem ho skoušel na nečisto ,kupoval jsem větší pamnětovou kartu tak budu vytvářet nové záběry , pak se uvidí.
  • mnělo by to obsahovat nějakou hudbu vhodnou jako doprovod na fotky nebo video

jinak se mně to líbí že je to v češtině proti jiným produktům ,ještě nemám tolik skušeností ,snad časem.

CyberLink PowerDirector 8 Ultra

CyberLink PowerDirector 8 Ultra

Přidáno: 19. února 2010

• prehlednejsi a z vice funkcemi nez pinacle 12
  • nedostatecna cz lokalizace

jinak jsem celkem spokojen

Přidáno: 17. února 2010

Zakoupeno v SW.cz

• všechny funkce fungují perfektně přehledné to zelené plátno je na obraz v obraze,nahrajete někoho před zeleným plátnem a můžete to vložit do videa .např jdu po ulici v new yorrku a nikdy jsem tam nebyl.
  • zjistil jsem 2 nedostatky nelze ve vydeu zobrazit čas z kamery.a nelze vytvořit dvd z pinacle studio,musíte si stáhnout do složky a tu složku vypálit mimo pinacle studio.

také hodnocení co tu někteří amatéři píší se nezakládá na pravdě.se zvukem problémy nemohou být protože se dá nastavit import ůprava export zcela nezávisle.export na veb je snad nejjednoduší.

DVDFab DVD to DVD, celoživotní licence

DVDFab DVD to DVD, celoživotní licence

Přidáno: 16. února 2010

Zakoupeno v SW.cz

• mimořáýdný rozsah odblokovatelných klíčů
  • neumí všechno :-)))))

často potřebuji přepálit film pro vlastní studium a práci (přednáším filmovou historii)
Je velmi dobrý jednoduchý, přehledný a spolehlivý
doporučil

ConvertXtoDVD 4

ConvertXtoDVD 4

Přidáno: 11. února 2010

• podporování mnoha a mnoha formátů - řekněme všech
  • jednoduchá práce která je kompletně v češtině
  • nastavení uplných detailů, jako je např. menu, vzhled menuu, název dvd, rozlišení a velikost obrazu atd.
  • při převádění možnost video náhledu
  • ukazatel velikosti dvd
  • ukazatel kvality videa
  • program se načítá rychle a neseká se
  • možnost oddělení na díly, pokud převádíte seriály
  • normální kvalita jako televize, obraz vám to nezníčí
  • příliš vysoká cena
  • dlouhá doba převádění ( pro informaci se převádí jen 3x rychleji než je délka vašeho videa )
  • není vhodný pro pc s malým hdd, protože program využívá velikost vašeho harddisku na převádění - všechny soubory nebo jeden soubor po dokončení samozřejmě vymaže.

ConvertXtoDVD 4 je dalším kvalitním a vychytralým programem jak si ulehčit práci. Práce s ním je opravdu jednoduchá. Program je kompletně v češtině s možností nastavení jazyka. Pokud si rozhodujete tento software koupit, určitě tím neprohloupíte. S veškterými dotazy se obtaťte na mě.

Jozka Jozka

Přidáno: 6. února 2010

(naposledy upraveno 6. února 2010)

• Pro je vše, co se píše v návodu a opakuje v předešlých dvou recenzích. Po přečtení je člověk nadšen - ale jen teoreticky.
  • Prakticky :
  • Nespolehlivost, nestabilita a nervy drásající umíněnost programu po přidání jakéhokoliv jiného a potřebného programu
  • do stejného operačního systému /př. Office 2007, Zoner Studio 12, Nero 9, Corel X4, AVG a pod. /
  • Špatný zvuk - zvukový BIAS v balíku programů je k ničemu.
  • Nespolehlivý import médií ať z kamery,nebo videosouboru z PC.
  • / Exac řeší knížecími radami, které nejsou rovněž k ničemu /
  • Nevyzpytatelná práce s filmovými titulky s nejistým výsledkem.
  • Nároky na vybavení PC.
  • Prakticky není oblast programu, která by pracovala bez závad.

Já pracuji s videostudiem Pinnacle celých 15 let od verze 1.1.
Produkt 14 po přechodu z verze 11 a 12 jsem zakoupil kvůli
řadě doplňků a nových funkcí a také s nadějí, že už snad konečně půjde o produkt spolehlivější - než verze předešlé.
Vlastní zkušenost:
Je super programem, pokud pracuje na samostatném a dobře vybaveném PC.
/ U mne - OS WIN 7- 64 bit verze, na které program studia 14 nepracuje vůbec a musí být nastaven na 32 bit ompabilitu.
64 bit mám kvůli využití 8 GB RAM. Dále deska Gygabite GA-EP43 a grafika ATI HD 4670 1GB /
Celkem obstojně čtrnáctka spolupracuje s doplńujícími programy / Adorage, Hyeroglyph, Vitascene, Boris FX, FX - vlastní balík plugins - zejména TC Particular - super / .
1 hodinový film ve vysokém rozlišení - s množstvím titulků a zkouškou všech dostupných videoefektů, zvuků, komentářů a všech druhů hudby jsem vyrendroval v perfektní kvalitě v průběhu 2 hodin, a to vč. vypálení.
Bohužel, po doinstalaci potřebných dalších pracovních a editačních programů pro foto, virových programů - atd - viz výše - se rázem stává z Pinnacle naprosto nespolehlivý a stále se zastavující, nebo padající program.
Závěr - samostatně na PC a OS - ano - super program.
Pokud ale potřebujete na PC i jiné programy - na verzi 14 moc nesázejte, nebo se vyzbrojte nesmírnou trpělivostí.
O tom, že problémy se všemi verzemi Studia Pinnacle nemám pouze já se můžete přesvědčit i na stránkách dovozce a garanta programu www.Exac.cz - v desítkách dotazů, knížecích rad různých doporučení a návodů na doinstalaci a přeinstalací všeho možného.

Pinnacle Studio 12

Pinnacle Studio 12

Ověřený zákazník ExaSoft.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. ledna 2010

Zakoupeno v ExaSoft.cz

• chybí český manual

jsem spokojen a mužu doporučit

Ověřený zákazník EO.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 25. ledna 2010

Zakoupeno v EO.CZ

• Jsem spokojená, myslím, že v poměru cena a kvalita je to vyvážené.

Po vyzkoušení bych si ho určitě koupila znova, nelituji!

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]