Nejnovější recenze ze sekce Programy pro úpravu videa

Pinnacle Studio 19 Ultimate UPG, CZ - PNST19ULMLEU-UPG

Zakoupeno v LAN-SHOP.cz

• Intuitivní ovládání
  • Množství funkcí
  • Přiměřená cena

Intuitivní ovládání,množství funkcí,které plně uspokojí /mne,jako amatéra/ při úpravě domácích videí za přiměřenou cenu.Češtinu se mi podařilo najít sice neoficiální,ale plně funkční a proto rozhodně PRO!

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Verze 19 opravuje nektere nedostatky predchozich verzi

Ověřený zákazník suntech.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 1. února 2016

Zakoupeno v suntech.cz

• vše funguje jak má, byl to dárek, proto nemám podrobnější informace

- Pinnacle Studio bylo zakoupeno jako dárek na přání obdarovaného. Nemůžu tedy sloužit ničím bližším, než tím, že vše zatím funguje a s výrobkem je obdarovaný spokojen

Přidáno: 31. ledna 2016

• přehledný SW
  • mnoho možností zpracování
  • dlouho na trhu
  • problém se zpracováním 3D videa
  • chyba v jedné verzi SW Vás nutí koupit další verzi
  • ani v další verzi SW nebývá odstraněna předchozí chyba
  • problémová komunikace s firmou COREL

Pinnacle Studio 19 Ultimate jsem se rozhodl koupit přesto, že vlastním Pinnacle Studio 16 Ultimate a Pinnacle Studio 18 Ultimate. Pinnacle Studio 19 Ultimate jsem se rozhodl koupit v naději, že bude odstraněn softwarový problém při zpracování originálních 3D *.AVI souborů z fotoaparátu Fuji FinePix Real 3D W3. Bohužel moje naděje a očekávání nebyly splněny. Tento fotoaparát je jako jeden ze sedmi 3D podporovaných zařízení, které Pinnacle Studio 19 Ultimate v nabídce knihovny - úpravy – vybrat předvolbu - nabízí. Těchto 7 3D fotoaparátů a kamer již nabízela i verze Pinnacle Studio 16 Ultimate. Uváděný problém se zpracováním originálních 3D *.AVI videosouborů z tohoto fotoaparátu byl již ve verzi Pinnacle Studio 16 Ultimate (rok 2012). Tehdy software Pinnacle Studio odkoupila od původního vlastníka firma COREL a podle mého názoru ke škodě rozvoje Pinnacle Studia. Problém při zpracování uvedených 3D video souborů je jednoduchý a následující. Při zařazení 3D video klipů (každý cca 1 minuta dlouhý) na časovou osu a následném exportu, se exportované 3D video od třetího až šestého videoklipu (dle délky klipů) přepne do 2D a celý zbytek požadovaného 3D videa je jen 2D. Výsledek zpracování a exportu je tak zcela nepoužitelný!! Uvedený problém jsem od verze 18 urgoval u firmy COREL i u české firmy EXAC s.r.o, která Pinnacle Studio nabízí. Bohužel výsledek zatím žádný. Uvedený problém sice dokážu obejít, takže export 3D videa z Pinnacle Studia nakonec získám, ale před použitím Pinnacle Studia musím použít jiný software a originální 3D *.AVI soubory z fotoaparátu FUJI 3DW3 musím upravit. Podle mého názoru naprosto zbytečný a zdlouhavý postup kvůli chybě a jen proto, že při 3D exportu z Pinnacle Studia nelze použít originální 3D *.AVI soubory. Zdali se stejná chyba vyskytne u zbývajících fotoaparátů podporovaných Pinnacle Studiem nevím, ale předpokládám, že je to rozhodně možné. Proto případným vlastníkům fotoaparátu Fuji FinePix Real 3D W3, kteří chtějí v Pinnacle Studiu zpracovávat 3D foto a 3D video software Pinnacle Studio rozhodně nedoporučuji. Verze 19 Pinnacle Studia ani její patch 19.1.2 popsaný problém neřeší a problém již byl ve verzi 16 z roku 2012. Zpracování 2D fota a videa v Pinnacle Studio hodnotím kladně. Pinnacle Studio 19 podporuje i rozlišení 4K ultra HD, ale pozor – zatím neumí použít kodek H.265 (HEVC) a používá H264. Závěrem udádím, že komunikace s firmou COREL ohledně závad Pinnacle Studia je krajně problémová.

VideoReDo TVSuite v5

VideoReDo TVSuite v5

Ověřený zákazník SOFE.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 30. ledna 2016

Zakoupeno v SOFE.CZ

• Splnil moje očekávání.
  • Pracuje se sním dobře.
  • Škoda, že neobsahuje i H.265 Hevc.

Hledal jsem produkt na úpravy domácího videa a zároveň na úpravy souboru s ts příponou a hlavně co největší kompresi při nejvyšší kvalitě záznamu.
V tomto programu se mi pracuje dobře.

Pinnacle Studio 19 Plus EU Upgrade, CZ PNST19PLMLEU-UPG

Pinnacle Studio 19 Plus EU Upgrade, CZ PNST19PLMLEU-UPG

Ověřený zákazník ALFA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. prosince 2015

Zakoupeno v ALFA.cz

• Žáddný
  • Chybějící podpora a aktualizace!!!

Od r. 2007 jsem bez problému používal Pinnacle12 Plus.Když na tuto verzi skončila podpora zakoupil jsem poslední verzi 19 Plus. Po neůspěšném pokusu uvést tuto verzi kompletně do provozu, jsem se v rámci 30-ti denní bezplatné podpory obrátil prostřednictvím stránek na firmu Corel tel.č.234147044.Toto číslo po vytočení se chová jako neexistující, což je známá praktika ŠMEJDŮ! Následoval pokus o kontakt na e-mail. Po druhé urgenci mi bylo zděleno, že je vytvořen v pořadí druhý případ kterým se bude zabývat produktový agent.Po skoro vypršení 30-ti denní bezplatné lhůty se e-mailem ozval obchodní manažer Corelpodpora.cz s tím, že Corel kompletně ukončil na veškeré produkty Pinnaclu podporu.Dále poznamenal, že za jejich služby se musí platit, ale stejně na tento produkt,že mezi nimi odborník NENÍ ! Reklamace u prodejce kde jsem požadoval vrácení peněz mi bylo zděleno, že jsem produkt již registroval tak, že mi peníze vrátit nemohou.Pokud si takový software koupí žačátečník který nemá předchozí praxi, nemá šanci tento produkt uvést do chodu a následně ho používat.Navic manuál je dodáván pouze v anglické verzi a v elektronické podobě.Proto NEDOPORUČUJI Pinacle 19 Plus kupovat, jsou to vyhozené peníze.

Ověřený zákazník ALFA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 3. prosince 2015

Zakoupeno v ALFA.cz

• kompaktibilní s win 10

používal jsem pinnacle 15 a byl jsem spokojen,když jsem přešel na win 10 nastaly problémy s kompaktibilitou .teprve pinnacle 19 s win 10 spolupracuje.

Přidáno: 1. prosince 2015

vše dobré

Pinnacle Studio 18 Standard (PNST18STMLEU)

Pinnacle Studio 18 Standard (PNST18STMLEU)

Ověřený zákazník BOHEMIA COMPUTERS Ověřený zákazník

Přidáno: 27. listopadu 2015

Zakoupeno v BOHEMIA COMPUTERS

• Dobrá cena,
  • snadná instalace
  • české menu
  • kompatibilita s Windows 10
  • Proti Pinnacle 15, který jsem měl doposud je složitější a dost se u toho zapotim, asi je to otázka času.

Pinnaclle jsem kupoval pro již jisté zkušenosti s tímto produktem

Ověřený zákazník PATRO.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. listopadu 2015

Zakoupeno v PATRO.cz

• zatím se seznamuji
  • sešel by se návod jak byl u 15

bojuju stím

Přidáno: 21. listopadu 2015

• Složité ovládání oproti předchozím verzím.
  • Neustále záseky programu a jeho následné vypnutí.
  • Vysoká cena.

Program je pro mě úplně k ničemu.

Přidáno: 16. listopadu 2015

• jednoduchý
  • přehledný
  • nepotřebujete výkonný počítač
  • nelze do videa vložit text, jenom jako další scénu

Je to ten nejlepší program na stříhání videí pro amatéry ale i pro profesionály.

Přidáno: 16. listopadu 2015

• Perfektní program

je to perfektné program pro tvorbu filmů.
Po instalaci je potřeba provést upgrade.

Přidáno: 13. listopadu 2015

• Snad ani nevím (jednoduchost možná)
  • Velice velice se seká i při výkonnějším PC (potřebuje extra výkonný počítač?)
  • Nepřehlednost programu

Ani se mi nechce k tomu velice nic psát, prostě me to nenadchlo, zvláštně divný program, za mě nedoporučuji... nevyhovující pro stříhání videí, málo grafických efektů, špatně se s ním pracuje

Corel VideoStudio Pro X8 Mini-Box ML VSPRX8MLMBEU

• Snadná obsluha
  • Efektivní používání
  • Široká nabídka nástrojů
  • Nízká cena

S Corelem mám mnohaleté zkušenosti a je to můj oblíbený software pro střih videa. Doporučuji.

Ověřený zákazník Alza.cz kancelarska-zidle.cz

Přidáno: 23. října 2015

• Složitost ovládácí

Celková spokojenost v poměru cena/užitek.

Ověřený zákazník ITAGE, spol. s r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 22. října 2015

Zakoupeno v ITAGE, spol. s r.o.

• rychlost zpracování
  • Není česká nápověda ani manuál. Po začátečníky nemluvící anglicky, je k ničemu.

Na domácí úpravu videa je to dost profesionální program

Pinnacle Studio 17 Ultimate ML (PNST17ULMLEU)

Pinnacle Studio 17 Ultimate ML (PNST17ULMLEU)

Přidáno: 19. října 2015

• OK